Tedarik

Easyfoodları oluşturan hammaddeleri, alanının en kaliteli ve en güvenilir tedarikçileri arasından özenle seçerek tedarik ediyoruz. Tedarikçilerimizin helal sertifikası gibi standartları sağlaması değişmez bir satın alma politikamızdır.

Üretim

İnovatif Üretim Teknikleri  

Easyfoodları İTÜ ve TÜBİTAK işbirliği ile yürüttüğümüz AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen özel sterilizasyon ve pişirme tekniklerini kullanarak üretiyoruz. Üretim ve gıda bilimini bir araya getiren bu inovatif üretim yöntemleri çeşitli devlet kurumları tarafından övgülere ve teşviklere layık görülmüştür. Ayrıca, Easyfoodları üretirken endüstriyel gıda üretimi standartlarının hepsini karşılanarak tüketicilerimizi koruma altına alıyoruz.

Özel Kap

Easyfoodları bu kadar değerli kılan en önemli etkenlerden biri de özel kaplarıdır. Çok katmanlı özel ambalaj yapısı sayesinde düşük oksijen ve su buharı geçirgenliğine sahip kaplar, yiyeceklerin içerisinde mikro organizmaların üremesini engeller ve yiyeceklerin oda sıcaklığında muhafaza edilebilmesini sağlar. Kapların ısıya dayanıklılık özelliği sayesinde yiyecekler kapların içlerinde ısıtılabilir ve tüketilebilir.

Satış

Perakende Satış Kanalları

Özenle ürettiğimiz Easyfoodları satış kanallarında hazır yemek ve sos reyonunda ya da kendi özel sunumları içerisinde bulabilirsiniz. Easyfoodları ulusal zincir marketlerinden, yerel zincir marketlerinden, bakkallardan, tekel bayilerinden ve benzin istasyonlarından temin edinebilirsiniz.

Toplu alımlar ve satış noktalarımız arasında yer almak için genel merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Satış Kanalları

Easyfoodların en önemli avantajlarından biri oda sıcaklığında muhafaza edilebilmesi ve taşınabilmesi. Easyfoodlar kapınıza kadar gelsin istiyorsanız bize ulaşabileceğiniz online satış noktaları.