Lezzetli

Easyfood tariflerini; Türk ve Dünya mutfağının en güzel örneklerinden yola çıkarak, en iyi malzemeleri ve en yetenekli aşçıların maharetleri ile hazırladık.

Sağlıklı

Katkısız

Easyfoodlar hiçbir koruyucu, renklendirici ve kıvam arttırıcı katkı maddesi içermez. Tamamen ev mutfaklarında kullanılan ürünler ile üretilmektedir.

Temiz ve Güvenli

Easyfoodların tüm üretim süreci; uluslar arası geçerliliği olan BRC (British Retail Consortium Standard) gıda güvenliği sistemine uygun olarak işlemektedir. Tüm üretim aşamalarımız ilgili kurumların periyodik denetimlerine tabi tutulmaktadır.

Ölçülebilir

Beslenme ve Diyet Uzmanlarının tavsiyesine uygun gramajlarda paketlenmiş Easyfoodlar sayesinde, günlük besin ve kalori ihtiyacınızın ne kadarını karşıladığınız kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Pratik

Her zaman, Her Yerde Yanınızda

Easyfoodlar çok özel üretim teknolojisi ve FDA (Food and Drug Administration) onaylı özel kabı sayesinde oda sıcaklığında saklanabilir. Bu sayede Easyfoodları kolaylıkla taşıyabilir ve muhafaza edebilirsiniz.

Hazırlık Yok, Pişirme Yok

Easyfoodlar, yemek çeşitlerine bağlı olarak, oda sıcaklığında ya da 2 dakikalık bir ısıtma işlemi sonrasında tüketime hazırdır. Ayrıca kendi kapları içerisinde ısıtılabildikleri ve tüketilebildikleri için bulaşık zahmeti yaratmazlar.

Ekonomik

İdeal Porsiyon = Sıfır İsraf

İdeal tüketim oranlarında paketlediğimiz Easyfoodlar sayesinde yiyeceklerinizi arttırmaz ve çöpe dökmezsiniz.

Toplu Tüketim

Toplu tüketim için ürettiğimiz Easyfood Banket ürün grubumuz sayesinde birim yemek maliyetlerini düşürmekteyiz. Café, restoranlarınızda, otellerinizde, misafir davetlerinizde ve daha birçok yerde lezzetli yiyeceklere düşük maliyetlere erişmek artık çok kolay.